Біде Catalano Gold & Silver 55 1BS55NRBA
Фото 8 |
Catalano Gold & Silver 55 1BS55NRBA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Gold & Silver 55 1BS55NRBA
Усі ціни 10 →Біде підвісне Catalano Zero Soft 55х35 см білий матовий 1BS55NRBM | 25 204 грн. |
Підвісне біде Catalano Zero (1BS55NRCS) | 25 204 грн. |
Біде підвісне Catalano Zero Soft (Сірий матовий) 1BS55NRCS 1BS55NRCS | 25 204 грн. |
Біде підвісне Catalano Gold & Black 1BS55NRNO | 44 696 грн. |
Біде підвісне Catalano Gold & Silver 1BS55NRBO | 44 696 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →