Біде Catalano Classy 55 1BS55ZE00
Фото 2 |
Catalano Classy 55 1BS55ZE00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Classy 55 1BS55ZE00
Усі ціни 8 →Біде підвісне Catalano Gold & Silver білий / срібло 1BS55ZEBA | 40 163 грн. |
Підвісне біде Catalano New Zero, bianco lucido (1BS55ZE00) | 21 920 грн. |
Біде підвісне Catalano Gold & Silver білий / золото 1BS55ZEBO | 44 696 грн. |
Біде підвісне Catalano Classy Білий матовий 1BS55ZEBM | 25 204 грн. |
Біде підвісне Catalano Classy 55х35 см білий 1BS55ZE00 | 21 920 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →