Дорожній праска Cecotec Fast&Furious 4000 Travel (CCTC-05538)
Відео 1Фото 8 |
Cecotec Fast&Furious 4000 Travel |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Fast&Furious 4000 Travel
Усі ціни 11 →Праска Cecotec Fast&Furious 4000 Travel (CCTC-05538) CCTC-05538 | 899 грн. |
Cecotec Fast&Furious 4000 Travel CCTC-05538 | 1 183 грн. |
Cecotec Fast&Furious 4000 Travel (CCTC-05538) Fast&Furious4000Travel(CCTC- | 899 грн. |
Cecotec Праска Fast&Furious 4000 Travel CCTC-05538 | 999 грн. |
Утюг Cecotec Fast&Furious 4000 Travel CCTC-05538 | 899 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →