Унітаз Cersanit Merida 010 K03-018
Фото 3 |
Cersanit Merida 010 K03-018 |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Merida 010 K03-018
Усі ціни 9 →Унітаз підлоговий Cersanit Merida K03-018 з бачком і сидінням CCKZ10019530 | 3 325 грн. |
Cersanit Cersanit Merida 331 010 с сиденьем из полипропилена Soft Close K0 | 3 889 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit 331 Merida (CCKZ1001953065) | 4 089 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Merida (K03-018) | 3 699 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Merida 331 MR010 кришка поліпр Soft Close | 4 089 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →