Унітаз Cersanit Merida 031 K03-037
Cersanit Merida 031 K03-037 |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Merida 031 K03-037
Усі ціни 8 →Cersanit Cersanit Merida 487 031 (K03-037) K03-037 | 4 079 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 487 MERIDA 031 кос злив,3/6,нижн підв+сид | 3 651 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Merida з кришкою Soft-Close (K03-037) K03-037 | 4 279 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Merida (K03-037) | 3 879 грн. |
Унитаз-компакт Cersanit Merida 031 K03-037 с сидением полипропилен Soft Cl | 4 079 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →