Унітаз Cersanit Koral 031 K681-002
Cersanit Koral 031 K681-002 |
|
10 років гарантії на кераміку від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Koral 031 K681-002
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 769 KORAL NEW 031 кос злив,3/6,нижн підв+ | 3 364 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Koral з сидінням (K681-002) | 3 579 грн. |
Компакт Cersanit 769 KORAL 031 3/6 з кришкою поліпропілен з металевим кріп | 3 689 грн. |
Унітаз-компакт CERSANIT- MITO KORAL 769 K031 3/6 K681-002 з бачком та сиді | 3 949 грн. |
Унітаз-компакт 769 KORAL NEW 031 кос злив,3/6,нижн підв+сид. поліпр мет кр | 3 689 грн. |
Унітаз-компакт CERSANIT 769 KORAL K031 3/6 K681-002 з бачком та сидінням п | 5 265 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit KORAL 031 769 CCKZ1015391894 | 3 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →