Унітаз Cersanit Koral 011 K681-001
Cersanit Koral 011 K681-001 |
|
10 років гарантії на кераміку від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Koral 011 K681-001
Усі ціни 11 →Унітаз Cersanit Koral (529883) 529883 | 3 719 грн. |
Cersanit Cersanit Koral 767 011 3/6л с полипропиленовым сиденьем с металли | 3 899 грн. |
Унитаз-компакт Cersanit Koral 767 011 (767 011) с сидением (CCKZ1015371894 | 3 899 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 767 KORAL NEW 011 гор злив,3/6,нижн підв+ | 3 162 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit 767 Koral (CCKZ1015371894) | 3 899 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →