Унітаз Cersanit Eko K07-240
Фото 3 |
Cersanit Eko K07-240 |
|
10 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Eko K07-240
Усі ціни 7 →Унітаз підлоговий Cersanit Eko 770 011 K07-240 з бачком і сидінням 0000246 | 3 333 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 770 EKO 011 гор злив,3/6,нижн підв+сид по | 3 332 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Eko з сидінням (K07-240) | 3 708 грн. |
Унітаз підлоговий Cersanit Eko 770 011 K07-240 з бачком і сидінням 0000246 | 3 708 грн. |
Компакт 770 ЕKO 011 3/6 з кришкою поліпропілен з металевим кріпленням (UА) | 3 528 грн. |
Унітаз-компакт CERSANIT- MITO ЕКО 770 011 3/6 K07-240 з бачком та сидінням | 3 894 грн. |
Унітаз-компакт 770 EKO 011 гор злив,3/6,нижн підв+сид поліпр антиб мет крі | 3 576 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →