Душовий набір AM-PM Gem F0190022
Фото 14 |
AM-PM Gem F0190022 |
|
Швидке очищення від вапняних відкладень (Rub&Clean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Gem F0190022
Усі ціни 25 →Душовий гарнітур AM.PM Gem (колір - білий) F0190033 F0190033 | 1 980 грн. |
Душовий комплект AM.PM Gem (F0190033) F0190033 | 1 658 грн. |
Комплект для душу із стійкою AM.PM Gem із шлангом 1750мм ручною лійкой 110 | 1 980 грн. |
Душовий гарнітур AM.PM Gem чорний (F0190022) F0190022 | 1 980 грн. |
Душевая ганитура AM.PM Gem (F0190022) 192359 | 1 980 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →