Душовий набір Grohe Vitalio Start 110 27948001
Відео 2Фото 12 |
Grohe Vitalio Start 110 27948001 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). ShockProof: силіконове кільце, що запобігає пошкодженню поверхні ручного душу під час падіння. Рівномірний потік води за технологією DreamSpray. Регульований тримач душової лійки.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 110 27948001
Усі ціни 8 →Душовий гарнітур Grohe QuickFix Vitalio Start 110 хром 27948001 | 1 999 грн. |
Душовий набір зі штангою, 2 режими струменя Grohe QuickFix Vitalio Start 1 | 1 999 грн. |
Душовий набір GROHE QuickFix Vitalio Comfort 27948001 із ручною лійкою, шл | 2 068 грн. |
Душовий набір зі штангою, 2 режими струменю Grohe QuickFix Vitalio Start 1 | 1 999 грн. |
Душевой гарнитур Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 (27948001) 193611 | 1 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →