Наручний годинник Certina C034.654.16.057.00
Відео 5Фото 5 |
Certina C034.654.16.057.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina C034.654.16.057.00
Усі ціни 6 →Чоловічий годинник CERTINA SPORT DS PODIUM CHRONOGRAPH GMT C034.654.16.057 | 30 690 грн. |
Часы Certina DS Podium GMT C034.654.16.057.00 | 30 690 грн. |
Certina Sport DS Podium GMT Chrono C034.654.16.057.00 (C0346541605700) | 23 306 грн. |
Certina C034.654.16.057.00 | 23 770 грн. |
Certina C034.654.16.057.00 | 24 170 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →