Наручний годинник Certina DS Action Lady C032.951.22.081.00
Відео 5Фото 6 |
Certina DS Action Lady C032.951.22.081.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Action Lady C032.951.22.081.00
Усі ціни 7 →Часы Certina C032.951.22.081.00 | 23 950 грн. |
Часы Certina DS Action C032.951.22.081.00 | 23 950 грн. |
Certina Aqua DS Action Lady C032.951.22.081.00 (C0329512208100) | 27 945 грн. |
Certina C032.951.22.081.00 | 22 950 грн. |
Certina C032.951.22.081.00 | 23 350 грн. |
Жіночі наручні годинники Certina C032.951.22.081.00 | 23 950 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →