Наручний годинник Certina DS Action C032.051.11.036.00
Відео 9Фото 10 |
Certina DS Action C032.051.11.036.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Action C032.051.11.036.00
Усі ціни 10 →Годинник Certina C032.051.11.036.00 | 23 450 грн. |
Жіночий годинник CERTINA AQUA DS ACTION LADY DIAMONDS C032.051.11.036.00 | 23 450 грн. |
Часы Certina DS Action C032.051.11.036.00 | 23 450 грн. |
Часы Certina C032.051.11.036.00 | 23 450 грн. |
Часы Certina DS Action C032.051.11.036.00 | 23 450 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →