Наручний годинник Certina DS Action C032.451.11.047.00
Відео 2Фото 11 |
Certina DS Action C032.451.11.047.00 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Certina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Certina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Certina DS Action C032.451.11.047.00
Усі ціни 10 →Certina DS ACTION C032.451.11.047.00 | 28 440 грн. |
Чоловічий годинник CERTINA Aqua DS Action C032.451.11.047.00 | 24 950 грн. |
Часы Certina DS Action C032.451.11.047.00 | 28 440 грн. |
Certina Aqua DS Action Chronometer C032.451.11.047.00 (C0324511104700) | 33 207 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →