Блок живлення Chieftec EON ZPU-600S
Відео 2Фото 7 |
Chieftec EON ZPU-600S 600 Вт700 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec EON ZPU-600S
Усі ціни 55 →CHIEFTEC EON 600W (ZPU-600S) ZPU-600S | 2 099 грн. |
Блок живлення Chieftec Eon 600W (ZPU-600S) | 2 127 грн. |
Блок живлення Chieftec Eon 600W (ZPU-600S) | 1 958 грн. |
Блок питания Chieftec Eon 600W (ZPU-600S) | 1 958 грн. |
Блок живлення CHIEFTEC EON 600W (ZPU-600S) | 2 188 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Chieftec EON
Ціни на Chieftec EON |
---|---|---|---|---|
Chieftec EON ZPU-600S | від 1 896 грн. | 56 пропозицій | ||
Chieftec EON ZPU-700S | від 2 077 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →