Блок живлення Chieftec CDP CDP-120ITX
Фото 5 |
Chieftec CDP CDP-120ITX 2022 рікAdapter (зовнішній) |
|
У комплекті постачання Ви також зможете знайти окрему DC/DC плату та набір кабелів для підключення до материнської плати.
Видає 120 Вт за параметрами +12В/10А.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec CDP CDP-120ITX
Усі ціни 37 →Блок живлення Chieftronic 120W (CDP-120ITX) | 2 127 грн. |
Блок питания Chieftronic 120W (CDP-120ITX) | 2 127 грн. |
Блок живлення Chieftec 120W (CDP-120ITX) 120W (CDP-120ITX) | 2 156 грн. |
Блок питания Chieftronic 120w (cdp-120itx) | 2 306 грн. |
БП 120W Chieftec CDP-120ITX наружный + DC/DC плата, 87, черный | 2 167 грн. |
ще 20 пропозицій
Рекомендуємо