Блок живлення Chieftec Value APB-500B8
Відео 1Фото 5 |
Chieftec Value APB-500B8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Value APB-500B8
Усі ціни 77 →CHIEFTEC VALUE SERIES 500W (APB-500B8) OEM APB-500B8 | 1 549 грн. |
CHIEFTEC Value APB-500B8 | 1 741 грн. |
Блок живлення Chieftec Value 500W (APB-500B8) | 1 499 грн. |
CHIEFTEC Value APB-500B8 | 1 566 грн. |
Блок живлення Chieftec APB-500B8 | 1 833 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Chieftec Value
Ціни на Chieftec Value |
---|---|---|---|---|
Chieftec Value APB-400B8 | від 1 307 грн. | 59 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-500B8 | від 1 455 грн. | 77 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-600B8 | від 1 740 грн. | 57 пропозицій | ||
Chieftec Value APB-700B8 | від 1 940 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →