Блок живлення Chieftec Photon CTG-650C-RGB
Відео 1Фото 8 |
Chieftec Photon CTG-650C-RGB 650 Вт750 Вт |
|
Ефектний блок живлення підвищеної потужності (650 Вт) з полумодульной компонуванням кабельної підсистеми і керованої RGB LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт нижньої частини середньої цінової категорії, орієнтований на економних любителів комп'ютерних ігор і ентузіастів. Призначений для живлення геймерських персональних комп'ютерів, оснащених продуктивними і вимогливими в плані живлення відеокартами.
Підійде для комплектації ефектною моддінговою конфігурації з барвистою керованої LED-ілюмінацією. Впорається з живленням ПК, що працює в режимі помірного розгону основних системних компонентів (без істотного підвищення напруги живлення CPU і значного збільшення GPU Powe Limit). В основі блока живлення Chieftec Photon CTG-650C-RGB використана надійна апаратна платформа з груповою стабілізацією напруги. Вона забезпечує гідний ККД 85%, хорошу стабільність вихідних напруг і здатна віддавати по лінії +12В до 90% паспортної потужності. Передбачено кілька ефектних режимів роботи підсвічування 120 мм вентилятора, активується окремою кнопкою. Крім цього, LED-підсистема може підключатися до материнської плати і синхронізуватися з нею за допомогою ARGB-кабелю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Photon CTG-650C-RGB
Усі ціни 48 →CHIEFTEC Photon 650W RGB (CTG-650C-RGB) CTG-650C-RGB | 3 394 грн. |
Блок живлення Chieftec 650W (CTG-650C-RGB) | 3 183 грн. |
Блок питания Chieftec 650W (CTG-650C-RGB) | 3 183 грн. |
Блок питания Chieftec ctg-650c-rgb, atx 2.3, apfc, 12cm fan, кпд >85 | 3 434 грн. |
Блок питания Chieftec CTG-650C-RGB, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 85 | 3 239 грн. |
Модификації Chieftec Photon
Ціни на Chieftec Photon |
---|---|---|---|---|
Chieftec Photon CTG-650C-RGB | від 2 940 грн. | 49 пропозицій | ||
Chieftec Photon CTG-750C-RGB | від 3 470 грн. | 49 пропозицій |