Блок живлення Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2
Фото 4 |
Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2 2022 рік 700 Вт 24+8+8(4+4) pin 800 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zalman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zalman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2
Zalman MegaMax TXII 700W (ZM700-TXII) ZM700-TXII | 2 299 грн. |
Блок живлення Zalman 700W (ZM700-TXII) ZM700-TXII | 2 249 грн. |
Zalman Блок живлення Zalman 700W (ZM700-TXII) ZM700-TXII | 2 249 грн. |
Модификації Zalman TX II v2
Ціни на Zalman TX II v2 |
---|---|---|---|---|
Zalman TX II v2 ZM700-TXIIv2 | від 2 249 грн. | 3 пропозиції | ||
Zalman TX II v2 ZM800-TXIIv2 | від 2 559 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →