Блок живлення Chieftec iARENA GPA GPA-500S8
Відео 1Фото 4 |
Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 |
|
Надійний та недорогий брендовий блок живлення середньої потужності (500 Вт) з активним коректором коефіцієнта потужності та помірною енергоефективністю. Є однією з наймолодших моделей сімейства Chieftec iARENA зразка 2021 року. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для живлення багатофункціональних домашніх персональних комп'ютерів та недорогих геймерських систем.
Може стати надійним джерелом енергії робочих станцій станції початкового рівня. Відповідає стандарту АТХ 12V v2.3, сумісний із будь-якими споживчими моделями материнських плат. Для безпечної експлуатації оснащений багаторівневою системою захисту (в т.ч. OVP, OPP, SCP, UVP, SIP). Апаратна платформа блоку живлення Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 заснована на традиційній схемотехніці. По лінії +12В пристрій здатний віддавати струм до 38А, що становить 88% заявленої паспортної потужності.
Якісна елементна база гарантує хорошу стабілізацію всіх ліній та гідний рівень ККД (80%). За охолодження блоку відповідає порівняно тихий 120 мм вентилятор із довговічним підшипником та системою автоматичного керування. Кабельні лінії не мають обплетення і складаються з дротів AWG18. Крім стандартних ліній ATX 24-pin (20+4) та EPS/ATX12V 8-pin (4+4), передбачена лінія з роз'ємом PCI-E 8-pin (6+2) для живлення ігрової відеокарти, лінія з трьома роз'ємами SATA та кабель з 2хMOLEX (4-pin) + Floppy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec iARENA GPA GPA-500S8
Усі ціни 51 →CHIEFTEC i-ARENA 500W (GPA-500S8) OEM GPA-500S8 | 1 569 грн. |
Блок живлення Chieftec iARENA GPA-500S8 | 1 630 грн. |
Chieftec 500w gpa-500s8 bulk | 1 758 грн. |
Блок питания Chieftec GPA-500S8, ATX 2.3, APFC, 12cm fan, КПД 80, bulk | 1 662 грн. |
Блок живлення Chieftec 500W (GPA-500S8) | 1 804 грн. |
2 4 7 5 |
Хто б не говорив, але блок живлення для ПК відіграє найважливішу роль, і GPA 500S8 - це хороший, надійний товариш. З такими параметрами можна було б взяти і дешевше за БЖ, але повірте, коли користуєтеся ПК з SSD-шкою і цим блоком, то вже не братимете сумнівні моделі, оскільки бренд Chieftec сам по собі дуже надійний. А щодо довжин кабелів, як виявилося, треба уточнювати і перевіряти заздалегідь, щоб усе підійшло. Працює тихо, не пищить, не смердить від нього. Несподівано короткими виявилися кабелі, особливо живлення процесора: кабель йде у натяжку, зачіпаючи систему охолодження ЦП (місце у корпусі для БЖ відведено внизу, а ЦП на материнці зверху) Артем А.: користуюся Chieftec GPA-500S8 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Вісім років відпрацював без нарікань. Тягнув 95 Ватний старий Атлон, і видяху, що також їсть 230 Ват. Причому Атлон розігнаний із 3 до 3,5 ГГц. Тепер вирушив на пенсію у збірку на Райзені З 3200G, без дискретки він ще 10 років поживе. Надійність, тижнями не вимикалася. Шумний у навантаженні, реально видає не більше 400 Ватів. |
Г.О.В.Н.О Дешёвый Очень маленький КПД(72%). Пользуюсь больше года. Относительно плохая начинка. користуюся Chieftec GPA-400S місяць і більше рекомендую не купувати |
Модификації Chieftec iARENA GPA
Ціни на Chieftec iARENA GPA |
---|---|---|---|---|
Chieftec iARENA GPA GPA-400S8 | від 1 435 грн. | 55 пропозицій | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-450S8 | від 1 478 грн. | 54 пропозиції | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-500S8 | від 1 517 грн. | 51 пропозиція | ||
Chieftec iARENA GPA GPA-700S | від 2 024 грн. | 51 пропозиція |