Блок живлення Chieftec Core BBS-600S
Відео 3Фото 4 |
Chieftec Core BBS-600S |
|
Доступний і енергоефективний блок живлення стандарту АТХ v2.3 підвищеної потужності (600 Вт). Має класичну кабельну компонування (без знімних кабелів), стандартні габаритні розміри і помірний вагу. Побудований на сучасній платформі CWT з використанням високоефективного схемотехнічного рішення — резонансного випрямляча з DC-DC перетворювачами. Обладнаний усіма необхідними захисними підсистемами: OVP (від перенапруги мережі), SCP (від короткого замикання), OPP (від перевантаження по струму).
Позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, орієнтована на використання в продуктивних ігрових ПК, обладнаних відеокартами з підвищеним тепловиділенням. Крім цього, блок живлення Chieftec Core BBS-600S може постачати енергією робочі станції початкового і середнього рівня, в т. ч. оснащені професійними відеоадаптерами. Відрізняється високим рівнем стабілізації вихідних напруг по всіх лініях і прекрасної енергоефективністю рівня 80 Plus Gold. Розсіювання власного тепла блока здійснюється 120 мм вентилятором з простим підшипником ковзання. Важливо, що при малих і середніх навантаженнях (до 400-450 Вт) він обертається на мінімальній швидкості (500-600 об/хв) і абсолютно безшумний.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec Core BBS-600S
Усі ціни 51 →CHIEFTEC Core 600W (BBS-600S) BBS-600S | 2 999 грн. |
Блок живлення Chieftec Core 600W (BBS-600S) | 2 919 грн. |
Блок живлення Chieftec 600W (BBS-600S) | 2 825 грн. |
Блок питания Chieftec 600W (BBS-600S) | 2 825 грн. |
Блок питания Chieftec bbs-600s Core; atx 2.3, apfc, 12cm fan, кпд >80 | 3 242 грн. |
0 0 2 9 |
-Стабільний канал 12V
-Високий ККД -Тихий вентилятор -Ціна -Не модульний
-Різнокольорові дроти -Тайванські конденсатори ferlux: користуюся Chieftec BBS-600S більше року |
Супер БЖ, є доп.Молекси для вентелятора. Відпрацював 4 роки поки не вдарила блискавка в будинок.
Дуже зручна установка Комплектація Причина поломки Bavitoll: користуюся Chieftec BBS-600S більше року |
Все дуже зручно. AddatiN: користуюся Chieftec BBS-600S менше місяця |
Модификації Chieftec Core
Ціни на Chieftec Core |
---|---|---|---|---|
Chieftec Core BBS-500S | від 2 800 грн. | 49 пропозицій | ||
Chieftec Core BBS-600S | від 2 779 грн. | 52 пропозиції | ||
Chieftec Core BBS-700S | від 3 153 грн. | 53 пропозиції |
1.Вентилятор трохи зміщень убік, тим самим обдуває більш гарячу начинку.
2.Не просідає канал 12V
3.Високий ККД