Блок живлення Chieftec A-80 CTG-750C
Відео 1Фото 2 |
Chieftec A-80 CTG-750C |
|
Продуктивний, збалансований та порівняно компактний брендовий комп'ютерний блок живлення високої потужності (750 Вт) із зручним напівмодульним компонуванням та порівняно тихою системою охолодження. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на економних любителів комп'ютерних ігор та ентузіастів. Призначений для живлення геймерських ПК, оснащених продуктивними та вимогливими у плані живлення відеокартами (TDP до 300 Вт).
Підійде для живлення вибагливих домашніх станцій. Впорається із живленням ПК, що працює в режимі помірного розгону основних системних компонентів. В основі блоку живлення Chieftec A80 CTG-750C використано актуальну та надійну апаратну платформу Sirfa з незалежною стабілізацією низьковольтних каналів. Вона забезпечує гідний ККД 85% (без сертифікації за системою 80 Plus), високу стабільність вихідної напруги і здатна віддавати по лінії +12В до 86% номінальної потужності. Тихий 120 мм вентилятор не створює помітного шуму при потужності навантаження до 350 Вт. Блок обладнаний надійним комплексом автоматичних захисних систем, включаючи: захист від перевантаження за сумарною потужністю, від подачі підвищеної напруги, від короткого замикання, від сплесків/кидків напруги та захист від зниження напруги в мережі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Купити Chieftec A-80 CTG-750C
Усі ціни 69 →CHIEFTEC A-80 750W (CTG-750C) CTG-750C | 3 267 грн. |
Блок живлення CHIEFTEC RETAIL A-80 CTG-750C (CTG-750C) | 3 254 грн. |
Блок живлення Chieftec A-80 CTG-750C | 3 325 грн. |
Блок живлення Chieftec A-80 CTG-750C | 3 125 грн. |
Блок питания Chieftec A-80 CTG-750C | 3 125 грн. |
4 0 6 29 |
Всім добрий день, вирішив оновити свій старенький блок живлення (NRP-VC603 SL-860EPS 600W) на Chieftec CTG-750C, Chieftec сподобався більше, він компактний, незважаючи на модульну конструкцію, має запас потужності, побудований за старою схемотехнікою з не дуже потужними віртуальними лініями +12V, для мене це не мінус так як я не використовую 2 відеокарти, в даний момент використовую карту (DVI, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort) (DUAL-GTX1060-O3G) повторюся, для мене відмінний блок живлення Chieftec CTG-750C ціна/якість. непоганий варіант для компактних, але потужних ігрових систем з одним відеоадаптером за дуже привабливою ціною та невисоким рівнем шуму при стандартному навантаженні. не розрахований на широкі межі напруги мережі Roma Sheremet: користуюся Chieftec CTG-750C кілька місяців |
Працює понад 7 років у системі.
Надійний, тихий, холодний, дуже зручний у підключенні! Захист від короткого замикання Захист від перевантаження Захист від перевантаження через струм Захист від перегрівання Захист від перепадів напруги Жодних Дмитро Олександрович: користуюся Chieftec CTG-650C більше року |
Модификації Chieftec A-80
Ціни на Chieftec A-80 |
---|---|---|---|---|
Chieftec A-80 CTG-550C | від 2 760 грн. | 52 пропозиції | ||
Chieftec A-80 CTG-650C | від 2 806 грн. | 70 пропозицій | ||
Chieftec A-80 CTG-750C | від 2 972 грн. | 69 пропозицій |