Похідний ніж Civivi Button Lock Elementum C2103B (C2103B)
Відео 14Фото 30 |
Civivi Button Lock Elementum C2103B |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Button Lock Elementum C2103B
Усі ціни 20 →Civivi Elementum C2103B Black-Brown | 4 106 грн. |
Ніж складний Civivi Button Lock Elementum C2103B | 4 980 грн. |
Карманный нож Civivi Button Lock Elementum C2103B | 4 980 грн. |
Ніж складаний Civivi Button Lock Elementum C2103B | 4 106 грн. |
Ніж складний Civivi Button Lock Elementum C2103B | 4 980 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →