Похідний ніж SOG Aegis MK3
SOG Aegis MK3 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOG Aegis MK3
Усі ціни 8 →Розкладний ніж SOG Aegis AT ( SOG 11-41-03-41) 729857011051 | 4 756 грн. |
Нож SOG Aegis AT (11-41-03-41) | 4 756 грн. |
Розкладний ніж SOG Aegis AT (Indigo/Acid) SOG 11-41-03-41 | 4 524 грн. |
Ніж складаний SOG Aegis AT (Indigo/Acid) (SOG 11-41-03-41) | 4 756 грн. |
Ніж SOG Aegis AT Indigo/Acid 11-41-03-41 | 4 524 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →