Похідний ніж Civivi Brazen C2102C (C2102C)
Відео 15Фото 12 |
Civivi Brazen C2102C |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Brazen C2102C
Усі ціни 21 →Civivi Brazen C2102C Black | 3 267 грн. |
Карманный нож Civivi Brazen C2102C | 3 740 грн. |
Ніж складний Civivi Brazen C2102C | 3 740 грн. |
Ніж Civivi Brazen Black (C2102C) | 3 366 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →