Похідний ніж Civivi Spiny Dogfish C22006-1 (C22006-1)
Відео 9Фото 19 |
Civivi Spiny Dogfish C22006-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Spiny Dogfish C22006-1
Усі ціни 19 →Civivi Spiny Dogfish C22006-1 Black | 3 490 грн. |
Ніж складаний Civivi Spiny Dogfish C22006-1 | 3 490 грн. |
Карманный нож Civivi Spiny Dogfish черный C22006-1 | 3 490 грн. |
Ніж складаний Civivi Spiny Dogfish C22006-1 | 3 490 грн. |
Ніж Civivi Spiny Dogfish G10 Black (C22006-1) | 3 490 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →