Литий диск RC Design RC-24 6,5x16/5x105 ET39 DIA56,6
Відео 3Фото 4 | від 5 867 до 6 930 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації RC Design RC-24 75
Характеристики
RC Design RC-24 6,5x16/5x105 ET39 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-24 6,5x16/5x105 ET39 DIA56,6
Сортувати
RC Design RC-24 R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6 crystal silver | 6 683 грн. |
RC Design RC24 Schwarz Klar Matt (SKM) (R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6) | 6 399 грн. |
RC Design RC24 KS R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6 | 6 716 грн. |
RC Design RC24 R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6 Black Matt RC24651639O5SKMV | 6 230 грн. |
RC Design RC-24 (6.5J x 16 5x105 ET39 DIA56.6 Black) | 6 930 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі