Литий диск CMS C22 7,5x17/5x112 ET47 DIA66,6
Відео 2Фото 3 | від 6 817 до 7 902 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 7,5x17/5x112 ET47 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 7,5x17/5x112 ET47 DIA66,6
Сортувати
CMS C22 R17 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Black | 7 594 грн. |
CMS C22 CBG Schwarz Glanz (R17 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA66.6) | 7 299 грн. |
CMS C22 (7.5J x 17 5x112 ET47 DIA66.6) Silver На замовлення з Європи. | 7 598 грн. |
CMS C22 R17 W7.5 PCD5x112 ET47 DIA66.6 Black Gloss C22 757 47 62S CBG | 7 448 грн. |
CMS C22 (7.5J x 17 5x112 ET47 DIA66.6 Silver) | 7 902 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі