Литий диск CMS C22 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Відео 2Фото 3 | від 6 817 до 14 674 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA60,1
Сортувати
CMS C22 SR Racing Silber (R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1) | 7 299 грн. |
CMS C22 W7.5 R17 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 Racing Silver | 8 004 грн. |
CMS C22 (7.5J x 17 5x114.3 ET35 DIA60.1) Silver На замовлення з Європи. | 8 131 грн. |
Диски CMS C22 7,5x17 5x114,3 ET35 DIA60,1 (racing silver) (1002034937) | 6 817 грн. |
CMS C22 (7.5J x 17 5x114.3 ET35 DIA60.1) Titan На замовлення з Європи. | 13 750 грн. |
CMS C22 Titan Gloss R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 | 14 674 грн. |
CMS C22 W7.5 R17 PCD5x114.3 ET35 DIA60.1 Black Gloss | 8 188 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі