Литий диск CMS C29 7,5x17/5x100 ET47 DIA57,1
Відео 1Фото 20 | від 6 776 до 9 197 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації CMS C29 86
Характеристики
CMS C29 7,5x17/5x100 ET47 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C29 7,5x17/5x100 ET47 DIA57,1
Сортувати
CMS C29 DB Diamant Schwarz Glanz (R17 W7.5 PCD5x100 ET47 DIA57.1) | 7 999 грн. |
CMS C29 (7.5J x 17 5x100 ET47 DIA57.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовле | 9 197 грн. |
CMS C29 Titan Gloss R17 W7.5 PCD5x100 ET47 DIA57.1 | 8 142 грн. |
Диски CMS C29 7,5x17 5x100 ET47 DIA57,1 (gloss diamond black) (1002337029) | 7 478 грн. |
CMS C29 GG Titan Glanz (R17 W7.5 PCD5x100 ET47 DIA57.1) | 7 199 грн. |
CMS C29 Diamond Black R17 W7.5 PCD5x100 ET47 DIA57.1 | 9 154 грн. |
CMS C29 (7.5J x 17 5x100 ET47 DIA57.1) Titan На замовлення з Європи. | 7 646 грн. |
Диски CMS C29 7,5x17 5x100 ET47 DIA57,1 (gloss titan) (1002253376) | 6 776 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі