Похідний ніж Cold Steel Verdict Clip Point
Відео 6Фото 21 |
Cold Steel Verdict Clip Point |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cold Steel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cold Steel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cold Steel Verdict Clip Point
Усі ціни 17 →Cold Steel Verdict CP (CS-FL-C3CPSSFDE) FDE | 3 530 грн. |
Карманный нож Cold Steel Verdict CP FDE (CS-FL-C3CPSSFDE) | 3 530 грн. |
Ніж Cold Steel Verdict CP FDE (CS-FL-C3CPSSFDE) | 3 336 грн. |
Нижний вердикт Cold Steel CP FDE (CS-FL-C3CPSSFDE) CS-FL-C3CPSSFDE | 3 184 грн. |
Ніж Cold Steel Verdict CP FDE (CS-FL-C3CPSSFDE) CS-FL-C3CPSSFDE | 3 440 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →