Похідний ніж Civivi Bhaltair C23024-1 (C23024-1)
Відео 7Фото 11 |
Civivi Bhaltair C23024-1 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Bhaltair C23024-1
Усі ціни 14 →Civivi Bhaltair C23024-1 | 3 507 грн. |
Карманный нож Civivi Bhaltair черный C23024-1 | 3 960 грн. |
Ніж складаний Civivi Bhaltair C23024-1 | 3 960 грн. |
Ніж Civivi Bhaltair Stonewash Black G10 (C23024-1) | 3 960 грн. |
Ниж Цививи Bhaltair Stonewash Черный G10 (C23024-1) C23024-1 | 3 960 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →