Моторне мастило Comma PD Plus 5W-40 60 л (DPD60L)
Товар застарів 16 276 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски Mercedes-Benz: 226.5/229.31; Допуски Ford: WSS-M2C917-A; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025 |
Comma PD Plus 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma PD Plus 5W-40
Ціни на Comma PD Plus 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma PD Plus 5W-40 1 л | від 347 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma PD Plus 5W-40 4 л | від 1 296 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma PD Plus 5W-40 5 л | від 1 565 грн. | 11 пропозицій |