Моторне мастило Comma X-Flow Type LL 5W-30 5 л (XFLL5L)
Comma X-Flow Type LL 5W-30 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma X-Flow Type LL 5W-30 5 л
Олія моторна синтетична 5л 5W-30 X-FLOW LL COMMA, B2EB68, / | 1 745 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE LL 5W30 5л | 1 763 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE LL 5W-30 5л | 2 014 грн. |
Двигун бензиновий, дизель 5W-30 (Comma) X-FLOW TYPE LL 5л. XFLL5L | 1 893 грн. |
Моторна олива Comma X-FLOW TYPE LL 5W-30 5 л (XFLL5L) | 1 589 грн. |
Модификації Comma X-Flow Type LL 5W-30
Ціни на Comma X-Flow Type LL 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type LL 5W-30 1 л | від 335 грн. | 11 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type LL 5W-30 4 л | від 1 306 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type LL 5W-30 5 л | від 1 589 грн. | 5 пропозицій |