Моторне мастило Comma X-Flow Type F 5W-30 4 л (XFF4L)
Comma X-Flow Type F 5W-30 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma X-Flow Type F 5W-30 4 л
Масло моторне синтетичне 4л 5w-30 xow f COMMA, XFF4L | 1 281 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE F 5W-30 4л (XFF4L) | 1 273 грн. |
Моторне масло X-FLOW TYPE F 5W30 автомасло напівсинтетичне 4л (XFF4L) | 1 403 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE F 5W-30 4л | 1 463 грн. |
Моторна олива Comma X-FLOW TYPE F 5W-30 4 л (XFF4L) | 1 105 грн. |
Модификації Comma X-Flow Type F 5W-30
Ціни на Comma X-Flow Type F 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type F 5W-30 1 л | від 285 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type F 5W-30 4 л | від 1 105 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type F 5W-30 5 л | від 1 244 грн. | 9 пропозицій |