Моторне мастило Comma X-Flow Type V 5W-30 20 л (XFV20L)
Товар застарів 5 463 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; |
Comma X-Flow Type V 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma X-Flow Type V 5W-30
Ціни на Comma X-Flow Type V 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type V 5W-30 1 л | від 366 грн. | 10 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type V 5W-30 4 л | від 1 409 грн. | 9 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type V 5W-30 5 л | від 1 664 грн. | 9 пропозицій |