Моторне мастило Comma X-Flow Type PD 5W-40 1 л (XFPD1L)
Comma X-Flow Type PD 5W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma X-Flow Type PD 5W-40 1 л
Усі ціни 12 →Олива моторна синтетична COMMA X-FLOW TYPE PD 5W-40 1л (XFPD1L) XFPD1L | 364 грн. |
Моторна олива Comma X-FLOW TYPE PD 5W-40-1л (XFPD1L) XFPD1L | 415 грн. |
COMMA XFPD1L | 379 грн. |
Масло моторне синтетичне 1л 5w-40 x-flow type pd COMMA, B3857C | 432 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE PD 5W40 1л | 415 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Comma X-Flow Type PD 5W-40
Ціни на Comma X-Flow Type PD 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type PD 5W-40 1 л | від 347 грн. | 12 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type PD 5W-40 4 л | від 1 283 грн. | 8 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type PD 5W-40 5 л | від 1 535 грн. | 10 пропозицій |