Моторне мастило Comma X-Flow Type XS 10W-40 1 л (XFXS1L)
Comma X-Flow Type XS 10W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma X-Flow Type XS 10W-40 1 л
Усі ціни 14 →Олива моторна напівсинтетична COMMA X-Flow Type XS 10W-40 1л (XFXS1L) XFXS | 214 грн. |
COMMA XFXS1L | 224 грн. |
Моторное масло Comma X-FLOW TYPE XS 10W-40 1 л (XFXS1L) | 241 грн. |
Масло моторне напівсинтетичне 1л 10w-40 x-flow type xs COMMA, C653B8 | 244 грн. |
Моторне масло Comma X-FLOW TYPE XS 10W40 1л | 242 грн. |
ще 9 пропозицій
автомобіль Renault Kangoo 1,9dci пробіг 420тис. з них за чотири роки мій 330 на маслі КОММА 10w40 міняю через 10тис бувало і більше -13 тис. Двигун працює тихіше, м'якше, ніякого стороннього шуму не було. Після МОБІЛ І ЕЛЬФ по разу користуюся тільки КОММА. робота двигуна після заміни, думаю, що масло якісне як мені казали фахівці не виявив |
Відмінно масло, користувався Бізолом, але тепер тільки Комма, на Бізолі зацокотіли клапана, залив Кому все стало на круги своя, рекомендую особисто... ціна якість не виявив користуюся Comma X-Flow Type XS 10W-40 5L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
користуюся 3 роки. бмв 524д. двигун працює м'яко. нагару під клапанною кришкою немає! 80 000км загальний пробіг на цій олії всім раджу. якість. не озброївся користуюся Comma X-Flow Type XS 10W-40 5L місяць і більше |
Додати відгук
Модификації Comma X-Flow Type XS 10W-40
Ціни на Comma X-Flow Type XS 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Comma X-Flow Type XS 10W-40 1 л | від 214 грн. | 14 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type XS 10W-40 4 л | від 819 грн. | 12 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type XS 10W-40 5 л | від 990 грн. | 12 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type XS 10W-40 20 л | від 3 669 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma X-Flow Type XS 10W-40 60 л | від 10 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma X-Flow Type XS 10W-40 199 л | від 36 998 грн. | 3 пропозиції |