Стабілізатор напруги Conter SVR-1000 1 кВА / 750 Вт
Фото 5 |
Conter SVR-1000 1 кВА / 750 Вт
0.5 кВА / 375 Вт1 кВА / 750 Вт
Тип:релейний
Потужність:1 кВА, активна 750 Вт
Вхідна напруга:150 – 270 В
Точність на виході (±):8 %
Розетки:без заземлення
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Conter SVR-1000 1 кВА / 750 Вт
Усі ціни 39 →Стабилизатор напряжения Conter SVR-1000VA 750W Q8 | 2 194 грн. |
Conter Conter SVR-1000VA (CR-SVR-1000) | 2 319 грн. |
Стабілізатор напруги Conter SVR-1000VA/750W (CR-SVR-1000/28940) CR-SVR-100 | 2 253 грн. |
Стабилизатор Conter svr-1000va (cr-svr-1000) | 1 741 грн. |
Стабілізатор напруги Conter SVR-1000VA 750 Вт CR-SVR-1000 | 2 733 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Conter SVR-1000
Ціни на Conter SVR-1000 |
---|---|---|---|---|
Conter SVR-500 0.5 кВА / 375 Вт | від 1 205 грн. | 23 пропозиції | ||
Conter SVR-1000 1 кВА / 750 Вт | від 1 355 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →