Вантажна шина Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 164K
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 164K 385/65 R22.5 " 160 K 385/65 R22.5 " 164 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 15 →Continental Conti Hybrid HS5 (рульова вісь) 385/65 R22.5 164K | 24 895 грн. |
Continental Conti Hybrid HS5 (рулевая) 385/65 R22.5 164K | 23 738 грн. |
Continental Conti Hybrid HS5 (рулевая) (385/65R22.5 164K) | 24 186 грн. |
Continental Conti Hybrid HS5 (рулевая) 385/65 R22.5 164K 24PR | 23 100 грн. |
CONTINENTAL Вантажна шина CONTINENTAL Conti Hybrid HS5 (рульова) 385/65R22 | 24 516 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 164K
Ціни на Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 164K |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 160K | від 24 265 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental Conti Hybrid HS5 385/65 R22.5 164K | від 23 100 грн. | 16 пропозицій |