Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3+ 445/45 R19.5 160J
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3+ 445/45 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3+ 445/45 R19.5 160J
Усі ціни 8 →Continental Conti Hybrid HT3+ (прицепная) 445/45 R19.5 160J | 27 008 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ (прицепная) 445/45 R19.5 160J 20PR | 25 232 грн. |
Грузовые шины Continental ContiHybrid HT3+ (прицепная) 445/45 R19.5 160J 1 | 26 852 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ (445/45R19.5 160J) | 27 392 грн. |
Шини Continental ContiHybrid HT3+ (прицепная) 445/45 R19,5 160J | 28 160 грн. |
ще 3 пропозиції