Зимова шина Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V Porsche
Відео 4Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V Porsche 205/55 R17 95 V 205/55 R17 95 V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V Porsche
Усі ціни 7 →Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL FR N2 | 4 100 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL N2 129783 | 4 122 грн. |
Шины Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL N2 | 4 110 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL FR N2 | 3 901 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL FR N2 (29331 | 3 856 грн. |
Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL FR N2 | 4 395 грн. |
Шина Continental ContiWinterContact TS 810 Sport 205/55 R17 95V XL FR N2 | 4 276 грн. |
Відеоогляди
Добре себе проявляє на льоду, не пасує у снігу, на асфальті навіть у -10 поводиться як літня спортивна гума Ціна та тільки ціна. Але хороша гума рідко буває дешевою. Коло замкнулося) користуюся Continental ContiWinterContact TS810 Sport 245/50 R18 100H кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V Porsche
Ціни на Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V Porsche |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V | від 3 899 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiWinterContact TS810 Sport 205/55 R17 95V Porsche | від 3 856 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Задоволений гумою на всі 100%, вже встиг випробувати її у справжніх зимових умовах. Стоянку ніхто не чистить - заїжджаю та виїжджаю коли і куди хочу (xDrive) навіть у кучугурах.