Корпус Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB сірий (MCM-H500P-MGNN-S11)
Відео 11Фото 6 |
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB сірий
білий сірий
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB сірий
Усі ціни 32 →Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB Tempered Glass без БП (MCM-H500P- | 6 279 грн. |
Корпус CoolerMaster MasterCase H500P Mesh Argb (MCM-H500P-MGNN-S11) | 8 442 грн. |
Корпус Cooler Master MasterCase H500P MESH ARGB (MCM-H500P-MGNN-S11) Maste | 5 959 грн. |
Корпус CoolerMaster MasterCase h500p mesh argb (mcm-h500p-mgnn-s11) | 6 630 грн. |
ще 20 пропозицій
14 квітня 2021, 17:42
Можно синхронизировать RGB подсветку? #
Можно ли синхронизировать RGB подсветку кулеров(вентиляторов) через GIGABYTE RGB FUSION?
14 квітня 2021, 17:12
Синхронизация подсветки. #
Можно ли синхронизировать RGB подсветку через GIGABYTE RGB FUSION APP?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB
Ціни на Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB білий | від 4 877 грн. | 29 пропозицій | ||
Cooler Master MasterCase H500P Mesh ARGB сірий | від 4 877 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →