Корпус Cooler Master MasterBox NR200P чорний
Відео 50Фото 10 |
Просунутий комп'ютерний корпус із двома змінними боковинами в комплекті (з перфорацією та прозорим склом), а також райзером для вертикальної установки відеокарти. Цей кейс належить до сімейства мініатюрних платформ Desktop. Шасі має габаритні розміри 292x185x376 мм. Це дуже легка та компактна модель, пристосована під материнські плати Mini-ITX та Mini-DTX. Але при цьому в системному блоці реалізовано можливість встановлення потужної відеокарти на два або навіть три слоти.
При вертикальній установці комп'ютерний корпус Cooler Master MasterBox NR200P готовий вмістити практично будь-який одно- або двослотовий графічний адаптер. У ролі основної боковини можна поставити або металеву кришку з перфорацією або світлопрозору панель на основі загартованого скла. Повітряне охолодження платформи організовано у напрямку зверху донизу, оскільки передня кришка є повністю глухою. Систему відведення тепла можна оптимізувати за рахунок встановлення додаткових вертушок або радіаторів рідинного охолодження. Під СРО виділено посадкове місце на боковині (до 280 мм). Додатково можна поставити 240-міліметровий радіатор у нижній частині шасі. На платформі використовується компактний блок живлення SFX, який розміщується біля передньої кришки.
Купити Cooler Master MasterBox NR200P чорний
Усі ціни 28 →Cooler Master MasterBox NR200P Tempered Glass без БП (MCB-NR200P-KGNN-S00) | 4 799 грн. |
Корпус Cooler Master MasterBox NR200P Black (MCB-NR200P-KGNN-S00) | 4 079 грн. |
Корпус CoolerMaster MasterBox NR200P Black (MCB-NR200P-KGNN-S00) | 4 701 грн. |
Корпус Cooler Master MasterBox NR200P Black (MCB-NR200P-KGNN-S00) MCB-NR20 | 4 009 грн. |
Далеко не найкращий itx корпус Дизайн.
Закладене скло. Тихі вентилятори (на фоні системи не чути). Влізає довга відеокарта. НАЙГОРШИЙ У МОЄМУ ЖИТТІ "кабель менеджмент".
БП формату ITX. Материнка також. Жук Андрій: користуюся Cooler Master MasterBox NR200P White кілька місяців |
Модификації Cooler Master MasterBox NR200P
Ціни на Cooler Master MasterBox NR200P |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MasterBox NR200P білий | від 3 963 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooler Master MasterBox NR200P чорний | від 4 009 грн. | 28 пропозицій |