Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD
Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD
12 л/добу16 л/добу
Тип:побутовий, до 30 м²
Продуктивність:16 л/добу
Повітряний потік:115 м³/год
Потужність:320 Вт
Керування:кнопкове
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики CH-D008WD2-16LD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD
Усі ціни 10 →Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD | 11 420 грн. |
Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D008WD2-16LD | 11 420 грн. |
Побутовий осушувач Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD | 11 420 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD | 11 420 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD | 11 420 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD
Ціни на Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D005WD2-12LD | від 7 990 грн. | 14 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D008WD2-16LD | від 8 350 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →