Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD
Відео 1Фото 2 |
Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD
20 л/добу40 л/добу
Тип:побутовий, до 36 м²
Продуктивність:20 л/добу
Повітряний потік:130 м³/год
Потужність:360 Вт
Керування:сенсорне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Характеристики CH-D008WDP7-20LD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD
Усі ціни 7 →Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | 16 340 грн. |
Побутовий осушувач Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | 16 340 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | 16 340 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | 12 199 грн. |
COOPER&HUNTER CH-D008WDP7-20LD | 15 523 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | 12 200 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | 12 195 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD
Ціни на Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter CH-D008WDP7-20LD | від 12 195 грн. | 7 пропозицій | ||
Cooper&Hunter CH-D016WDP7-40LD | від 17 128 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →