Зимова шина Cooper Weather Master WSC 255/55 R18 109T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master WSC 255/55 R18 109T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Weather Master WSC 255/55 R18 109T
Усі ціни 10 →Cooper Weather-Master WSC 255/55 R18 109T XL (под шип) | 5 340 грн. |
Cooper Weather Master WSC (255/55R18 109T) | 5 087 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 255/55 R18 109T (под шип) | 5 024 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 255/55 R18 109T XL 53803 | 5 388 грн. |
Cooper Weather-Master WSC 255/55 R18 109T XL (под шип) | 5 054 грн. |
ще 5 пропозицій
1 1 6 5 |
Без шпильки. Виробник США. Проїздивши 1 зиму 7000 км. Ізнос мінімальний. Каші не боїться взагалі. Балансується майже нормально (2 колеса перекручували). По шуму середня, якщо гарна шумка можна брати. По снігу вигрібає без проблем. На льоду ведеться прогнозовано. Глибокий протектор. Міцний корд. Мало зношується. Важка. Накат. Veloroom Roman: користуюся Cooper Weather Master WSC 245/60 R18 105T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 14 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →