Вантажна шина Copartner CP985 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Copartner CP985 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Copartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Copartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Copartner CP985 235/75 R17.5 143J
Copartner CP985 (рулевая) 235/75 R17.5 143/141J PR18 | 6 423 грн. |
Copartner CP985 (руль/прицеп) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 6 388 грн. |
Copartner CP985 рульова рульова (235/75R17,5 143/141J) 404906 | 6 332 грн. |
Шина Copartner CP985 (рульова) 235/75 R17.5 143/141J PR18 | 7 100 грн. |