Блок живлення Corsair RMx Series CP-9020177-EU
Відео 16Фото 7 | Товар застарів 5 582 грн. Потужність: 550; Система охолодження: напівпасивна; Живлення MB/CPU: 24+8 (4+4); Гарантія виробника: 10 років; |
Corsair RMx Series CP-9020177-EU |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
2 1 3 9 |
Працює 2 роки по 10-12 годин на день. Нарікань немає. + Вентилятор включається тільки на важких іграх і при рендері 3D, у звичайному режимі не обертається;
+ Раніше пилову сітку біля БЖ чистивши раз на 2 місяці, після апгрейду та 7-ми місяців використання сітку ніколи не чистивши, немає потреби. - Кусюса ціна;
- відсутня обіцяна (на офіційному сайті) 10-річна гарантія через те, що в Україні немає авторизованого реселера CORSAIR; - дуже жорсткі дроти, адже давно вигадані м'які силіконові, а за таку ціну могли б замінити; - При монтуванні в корпус Fractal Design Define R5 не вистачає довжини проволоки, деякі доводиться сильно натягувати. . Ihor: |
Якщо гроші тиснуть кишеню, можна брати. + Кулер включається тільки на важких іграх та при рендері 3D, у звичайному режимі не обертається.
+ Раніше пилову сітку біля БЖ чистив раз на 2 місяці, після апгрейду та 7-ми місяців використання сітку ніколи не чистив т.к. немає потреби. - Відсутня обіцяна 10-річна гарантія, т.к. в Україні немає авторизованого реселера CORSAIR.
- Дуже жорсткі дроти, адже давно вигадані м'які силіконові, а за таку ціну могли б замінити. Ihor: користуюся Corsair CP-9020179-EU кілька місяців |
Брав цей БЖ з думок що економити на БЖ не можна, можна було звичайно взяти БЖ подешевше, але так сталося, що взяв цей при обмеженому бюджеті, не дуже засмучений Безшумний до 300 Вт, сиджу поки без відеокарти рік, не шумить не свистить (дроселя), ніяких пульсацій та просадок по 12в, 5в, 3.3в лінії, 10 років гарантії У принципі ціна зависока, а так все гудить wawan: користуюся Corsair CP-9020179-EU більше року |
Ремікс
У 2015 році компанія Corsair випустила на заміну серії RM дві нові серії: RMx і RMi. З основних відмінностей у представників останньої є система Corsair Link та вентилятор на гідродинамічному підшипнику, тоді як в моделях серії RMx встановлюється вентилятор на підшипнику ковзання з гвинтовою нарізкою, який має термін служби поменше. За ці гроші хотілося б вентилятор на гідродинамічному підшипнику, але маємо, що маємо. Сподіваємося, що його довговічність не підкачає. Зате конденсатори в обох серіях заявлені виключно японські.
Значний запас потужності
Молодша модель в лінійці RMx за паспортом володіє запасом потужності в 550 Вт і може похвалитися значним ККД до 92%. На ділі виходить навіть краще, оскільки при номінальній потужності в 550 Вт він без проблем впорався з перевантаженнями, що досягають значення 645 Вт, забезпечуючи при цьому мінімальні відхилення вихідних напруг. Особливо сподобалося стан 12-вольтової лінії: ніяких осідань, незалежно від споживаної потужності і рівень пульсацій в 2 – 3 рази нижче норми. Додамо до цього високу навантажувальну здатність каналу +12В і наявність всіх видів захистів і отримаємо чудову основу для створення продуктивної ігрової системи з однією-двома відеокартами і з можливістю їх подальшого розгону.
Підтримка цифрового інтерфейсу Corsair Link
З додаткових булочок виділимо модульну структуру, гібридну систему охолодження (звичайний і безшумний режим) і незвичайний програмно-апаратний комплекс Corsair Link, що дозволяє детально стежити за станом блока живлення. Для нього потрібно просто приєднати блок живлення до ПК за допомогою USB-кабелю і встановити фірмове ПЗ, після чого ви отримаєте доступ до додаткових функціональних можливостей пристрою.
Модификації Corsair RMx Series
Ціни на Corsair RMx Series |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx Series CP-9020178-EU | від 7 449 грн. |
Corsair RMx Series CP-9020180-EU | від 9 982 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair RMx Series CP-9020094-EU | від 9 261 грн. | 1 пропозиція |