Блок живлення Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 (SSR-550FX)
Відео 33Фото 13 |
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 |
|
Досить прогресивна модель від популярного тайванського виробника Sonic Electronics Co., який спеціалізується якраз на виробництві блоків живлення для настільних комп'ютерів і ноутбуків. Однією з особливостей пристрою є наявність вкрай широких функціональних можливостей. Так, даний БЖ отримав гібридну систему активного охолодження Hybrid Silent Fan Control: 120-міліметровий вентилятор здатний працювати в декількох режимах (мова йде про стандартне і полупассивное охолодження), але при необхідності повітряний обдув можна і зовсім відключити, поклавши відведення тепла на пасивне радіаторне охолодження.
Вентилятор блока живлення Sea Sonic Focus Plus Gold SSR-550FX спирається на інноваційний гідродинамічний підшипник Fluid Dynamic Bearing (FDB), який використовується і в старших модифікація даної лінійки БЖ. Термін служби підшипникового вузла становить 100 000 годин. Блок живлення може похвалитися сертифікатом «80 Plus Gold». Дротове підключення побудовано за принципом модульної конструкції. Від'єднати від корпусу БЖ можна навіть основні проводи, використовувані для живлення материнської плати (20+4) і CPU (4+4). Додатково в джгуті дротів передбачені: 6 SATA, 3 IDE, 2 PCI-E. В даному блоці живлення задіяний широкий спектр захисних систем. БЖ представлений корпусом ATX-формату.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550
Блок питания SeaSonic SSR-550FX FOCUS-GX-550 | 5 707 грн. |
Блок живлення Seasonic Focus GX Focus GX-550 (SSR-550FX) | 6 054 грн. |
Блок питания SeaSonic SSR-550FX FOCUS-GX-550 | 5 713 грн. |
Блок живлення SeaSonic SSR-550FX | 5 707 грн. |
0 0 1 3 |
Офігенний БЖ. Комплектація взагалі царська, мішечки, коробочки, пакетики)) Чесно кажучи, не очікував такого від БЖ за 120 баксів. Проводи довгі, ті що на додаткове живлення ще й розділені (6 +2 або 8) Все в металевій обплетенні, коротше я в захваті). Чого варта кнопка вимкнення або включення пасивного охолодження. Я взагалі про таке не знав. Заміряв ККД (видачу) у навантаженні, виходило 88% при подачі 500 ВТ! Низькі та середні навантаження його взагалі не чути, на високих чути, але слабко. Чи не перегрівається. Подивився під сетом компонування, все дуже акуратно зроблено. Знайшов в інеті фотку в розібраному стані, все на японських запчастинах, майже всі полімерні конденсатори. Відчувається і важкість. і благородне щось. Поставив у комп'ютер і прямий на 100% впевнений, що відорає не один рік. Сподіваюся мій відгук допоможе комусь визначитися, а я дуже задоволений. Якість виробництва на висоті. Хороша комплектація та увага до деталей. Довгі кабелі + розділені по пін. Відмінне ККД. Тихий. Немає Антон Ч: користуюся Seasonic FOCUS GX-550 кілька місяців |
Така сама начинка і в Antec EA650G Pro. Якість. Важкий (але це плюс). |
Давати оцінку рано. пару місяців у роботі. але постачання правда багата. все в мішках. вертушка тиха. модуль .плюс версія була із тестером. Напівпасивний охлад. 650Вт обійшлися в 120 €. Сисонік. режим охолодження. 10 років гарантії. начинка. 80+G Рано говорити. сподіваюся йому можна довірити комп'ютер. starpom: користуюся Seasonic FOCUS GX-650 кілька місяців |
ККД 90%
Ось уже кілька десятиліть компанія Seasonic є головним новатором на ринку комп'ютерних блоків живлення. Іменний їй належать такі ноу-хау свого часу як автоматичне регулювання швидкості обертання вентилятора БЖ залежно від температури, корекція потужності Active PFC та сертифікація енергоефективності 80 PLUS Gold. Не збавляє обертів Seasonic і досі. Новітня лінійка Focus Plus продовжує традиції «золотих» блоків живлення Seasonic, побудованих на власних OEM-платформах, пропонуючи флагманські модульні моделі з сертифікатом 80 Plus Gold, якісною елементною базою і низкою цікавих технічних фішок.
Тиха і стабільна робота при максимальному навантаженні
І так, Sea Sonic Focus Plus Gold — це повністю модульний (відстібаються всі дроти, включаючи живлення материнки і процесора) блок живлення потужністю 550 Вт, з сертифікатом 80+ Gold (ККД 90%). Всередині Sea Sonic Focus Plus Gold знаходиться схемотехніка власної розробки, виключно японські високотемпературні конденсатори і відразу кілька великих радіаторів на самих гарячих ланцюгах (тоді як в інших БЖ всього один або два дрібних радіатора). Завдяки якісній схемотехніці ця модель легко справляється з максимальним споживанням і може працювати з помітним «перевантаженням».
Гарантія 10 років
Річ у тім, що вентилятор системи охолодження ґрунтується на інноваційному гідродинамічному підшипнику FDB, який використовується і в старших моделях від Seasonic. Він працює практично безшумно навіть під максимальним навантаженням на БЖ, а при навантаженні менше 30% може взагалі не обертатися. У компанії настільки впевнені в якості, що дають 100 000 годин на термін служби підшипникового вузла і 10-річну гарантію на сам блок живлення. Порівняйте це зі стандартними 12 – 24 місяцями, які дає більшість конкурентів. Враховуючи все це називати дану модель дорогою не повертається язик, кожна витрачена копійка тут максимально обґрунтована.
Модификації Seasonic FOCUS GX
Ціни на Seasonic FOCUS GX |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-550 | від 5 707 грн. | 4 пропозиції | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-750 | від 7 010 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-850 | від 6 232 грн. | 7 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX FOCUS GX-1000 | від 7 790 грн. | 2 пропозиції |